Šolsko leto se je prevesilo v drugo polovico. Najmlajši učenci so se vrnili v šolo, ker pa se velika večina učencev še vedno izobražuje od doma, nadaljujemo s prispevki, ki nas povezujejo v trenutkih, ko se ne moremo srečati v šoli.

Tokrat poročamo o skupni akciji z domom starih občanov dr. Janka Benedika iz Radovljice. Zaposleni iz doma so dali pobudo, če bi pri nas na šoli lahko izdelali darila za obdarovanje njihovih stanovalcev ob valentinovem. Na šoli smo se organizirali in se povezali z učenci, ki že pridno ustvarjajo in oddajajo srca.

Trenutno imamo zbranih že okoli 150 izdelkov in ne dvomimo, da nam jih ne bi uspelo izdelati pričakovanih 200. Nekaj utrinkov si lahko ogledate na spodnjih fotografijah.

Srca bomo v prihodnjem tednu dostavili v Radovljico in o tem pripravili poseben prispevek.

Pred šolo zbiramo srca
Nabralo se je že kar nekaj prekrasnih izdelkov
Srca nosijo tudi pomenljiva sporočila