Kosila za zunanje odjemalce

V šoli sta za učence organizirana dva obroka: malica in kosilo. Prav tako na Osnovni šoli Koroška Bela skrbimo tudi za prehrano uporabnikov v lokalni skupnosti. Obveščamo vas, da  šolska kuhinja od 1. 9. 2023 dalje ponuja možnost naročanja kosil za domov tudi za zunanje abonente. Cena obroka znaša 4,85 EUR.

Naročilo za občasna kosila je možno oddati preko e-pošte: barbarag@oskoroskabela.si ali  na tel. številko: 04 5809 842 do 9.00 ure zjutraj vsaj dva dni pred izdajo kosila. Za zadeve, ki se tičejo jedilnika se pa obrnite na gospo Manco Martinčič.

Prevzem se izvaja od 12.00 do 13.30 ure pri vhodu v kuhinjo.

Z zunanjimi odjemalci se bo na podlagi prijavnega obrazca sklenila pogodba o prevzemu kosil. Ker  šola ne posluje z gotovino, bodo zunanji odjemalci do 10. v mesecu prejeli račun za naročene obroke.