V torek 15.10 bomo na naši šoli izvedli tehniški dan, za učence od 6-9 razreda, ki ga organizira zavod 7 v okviru progama Neodvisen.si.
V prvem delu (od 8.20-10.00) bodo naše svetovalne delavke pripravile delavnice o odvisnosti. Učenci bodo do malice delali v razredu pod nadzorom razrednikov in sorazrednikov, v skladu z navodili svetovalnih delavk, ki bodo krožile med posameznimi oddelki. Za delo na delavnicah boste potrebovali peresnico z barvicami in flomastri.
Učenci boste imeli ta dan malico v razredih.
Po malici bo sledil drugi del (od 10.30 do 11.45), saj boste imeli v  jedilnici interaktivno predavanje z naslovom: Izzivalec ulice 2. V jedilnico vas bomo pozvali z objavo.
Po predavanju bo (od 11.55. do 12.45) sledila še ena šolska ura. Učenci boste pripravili povzetek videnega in slišanega.
Tisti, ki prihajate z avtobusi in ste prijavljeni na kosilo, greste na kosilo deset minut prej.
Ob 18.00 pa bo v jedilnici predavanje še za starše.