Učenci 8a in 8b razreda imate danes, v torek 9.4., popoldne, tehniškii dan. Ogledali si boste razstavo Meteorita ob 10 obletnici padca meteorita na Mežaklo. Kdor se je prijavil, gre na kosilo po peti šolski uri in do odhoda ob 13.30 počaka pri dežurnem učitelju.
Učenci 9a in 9b razreda imate, jutri,  sredo, 10.4., popoldne tehniški dan. Ogledali si boste razstavo Meteorita ob 10 obletnici padca meteorita na Mežaklo. Kdor se je prijavil, gre na kosilo po peti šolski uri in do odhoda ob 13.30 počaka pri dežurnem učitelju.
Učenci, ki ste iz Koroške Bele ali Javornika greste na kosilo lahko domov in se kasneje vrnete v šolo. Povratek bo do 17.30 ure. Zaradi mogočega dežja imejte s seboj dežnike in nekaj denarja za povratek z lokalnim avtobusom. Povratek bo do 17.30 ure.