Učenci in učenke 9. razreda imate v torek, 19. 3., tehniški dan. Učenci 9. a boste imeli preduro in prvo uro zdravstveno vzgojo v učilnici za biologijo in naravoslovje. Po zdravstveni vzgoji boste imeli malico v razredu. Po malici boste odšli peš v Zdravstveni dom Jesenice kjer boste imeli še predavanje pri Dr. Petkovi. Zaključek je predviden ob 12. uri. Z avtobusom se boste vrnili do šole, tako, da imejte s seboj denar za avtobus ali vozno karto.
Učenci 9. b pridete v šolo kasneje. S poukom zdravstvene vzgoje pričnete 9.20. Pouk bo potekal v učilnici fizike do 11.05. Malico imate po urniku. Po pouku zdravstvene vzgoje se boste z avtobusom peljali v Zdravstveni dom kjer imate predavanje dr. Petkove do 13. ure. Po predavanju se z avtobusom vrnete do šole. S seboj imejte denar ali karto za avtobus.