Pozdravljeni!
Še danes smo pod vtisom včerajšnjega koncerta, o katerem se bo še dolgo govorilo ne samo v našem kraju. Vrhunskega večera ne bi bilo brez sodelovanja množice ljudi. Zahvaljujemo se učencem za odlične pevske nastope in nepogrešljivo pomoč na in za odrom – svoje delo voditeljev, scenskih delavcev in hostes ste opravili kot pravi profesionalci. Staršem hvala za slastne prigrizke, ki jih boste tudi učenci danes dobili za posladek pri malici. Nekdanjim učencem naše šole smo hvaležni za njihove prispevke – brez pomoči nekaterih bi koncert težko izpeljali. Hvala glasbenim izvajalcem, ki so svoj dragocen čas in nekateri tudi opremo delili z nami. Hvala novinarjem za javno podporo in seveda zaposlenim na šoli za neštete ure, ki ste jih posvetili organizaciji dogodka, še posebej pa članom organizacijske ekipe, ki je od oktobra pripravljala včerajšnjo prireditev. Z besedami včasih komajda povemo vse, vendar … hvala vsem.