V četrtek. 7. 3., boste učenci devetih razredov odšli na naravoslovni dan na Kras in v Primorske pokrajine. Ogledali si boste Sveto jamo, Strunjanski krajinski park, obiskali Luko Koper in naše najbolj turistično obalno mesto, Portorož.  Pred šolo se zberete ob 6.45 uri. Učenci iz Blejske Dobrave in Kočne počakate na avtobusni postaji na Blejski Dobravi ob 7.00 uri. Dejavnosti bodo ves dan potekale v naravi, zato bodite temu primerno oblečeni in obuti. Spremljajte vremensko napoved in v primeru napovedanega dežja ne pozabite na pohodno obutev, vetrovko in dežnik. Potrebujete pisalo, barvice, trdo podlago in baterijsko svetilko za ogled kraške jame.
Obvezno morate imeti s seboj veljavni osebni dokument.
Na naravoslovnem dnevu veljajo enaka pravila, kot v šoli. Uporaba telefonov in ostalih elektronskih naprav ni dovoljena.