Spoštovani starši, svojci učencev in vsi občani, ki vas zanima, kaj se tekom dopoldnevov dogaja v učilnicah, pisarnah, telovadnici, knjižnici in ostalih prostorih na OŠ Koroška Bela.
Na delovno soboto, 2. 2. 2019 bomo od 10. do 11.30 ure odprli vrata naše šole, da si boste lahko ogledali življenje in delo v njej. Ob tej priložnosti vas prijazno vabimo, da nas obiščete in si ogledate dogajanja v različnih delavnicah. Vsebine so navedene v seznamu na nasprotni strani. V kolikor bi se posameznim aktivnostim radi pridružili, vas rade volje povabimo zraven. Predlagamo, da se nekaj dni prej povežete z učiteljem mentorjem delavnice, v katero bi se radi vključili. V nasprotnem primeru pa se samo sprehodite po matični šoli na Koroški Beli ali podružnici na Blejski Dobravi in opazujte, kaj vse učenci počnejo v mnogih dopoldnevih, ko nam jih zaupate v skrb.

seznam aktivnosti

UČENCI IN ZAPOSLENI NA OŠ KOROŠKA BELA