V  četrtek, 22.11.2018, bo za vse učence od 1. do 9. razreda  športno plesni dan, ki bo potekal v šoli. Učenci se boste tekom dopoldneva naučili dveh skupinskih plesov, na koncu pa bo sledil še skupni nastop v telovadnici. Vodili in učili vas bodo plesalci Plesnega studia RITEM iz Kranja.
Vsi učenci pridete v  šolo normalno ob 8.20 in se zberete v učilnicah pri razrednikih.
Natančen urnik plesnih  delavnic je objavljen  na oglasni deski.
V šolo pridete ta dan bolj športno oblečeni, obuti pa bodite tako, kot to zahtevamo pri športni vzgoji ( v čiste tenis copate ali šolske copate, neprimerno pa je biti obut v copate, ki se  samo nataknejo).
Učenci, ki ste zaradi zdravstvenih težav  opravičeni športne vzgoje, ta dan normalno pridete v šolo. Ples je namreč dejavnost, ki za nikogar ni prezahtevna in jo vsi zmorete .
Po končanem športnem dnevu bodo avtobusi peljali po sledečem razporedu:
– na Blejsko Dobravo bosta peljala dva  avtobusa  ob 12.30 uri.
– avtobus v Javorniški Rovt bo vozil normalno po voznem redu.
Ker vemo, da je ples dejavnost, s katero se srečujemo tekom celega našega življenja je prav, da tudi vi doživite nekaj od tega.
V četrtek torej uživajte, izražajte se z gibom in pokažite, da se v vsakem izmed vas skriva tudi plesna kultura.
K plesnemu ustvarjanju vabljeni tudi učitelji.