Dogajanja ob evropskem dnevu jezikov na naši šoli smo prijavili na vseevropski  natečaj.

Glasujte za najbolj inovativen dogodek v letošnjem letu!

Da bi evropskemu dnevu jezikov dodali še eno zanimivost, smo vsem, ki obiščejo spletno stran omogočili, da glasujejo za dogodek, ki se jim zdi najbolj inovativen dogodek evropskega dneva jezikov. Razlogi za to so lahko kreativnost, prenosljivost ali to, da dogodek resnično ponazarja bistvo evropskega dneva jezikov. Glasovanje bo odprto en mesec, od 20. septembra do 20. oktobra. Zmagovalec bo razglašen decembra. Organizatorjem dogodka, ki je dobil največ glasov, bomo podelili skromno nagrado.

Zmagovalec v letu 2014 je bila šola Koluszki Primary School, Poljska. Njihov dogodek z naslovom “Learning languages is fun”, je prejel več kot 1000 glasov med obdobjem glasovanja.