EKSKURZIJA POSOČJE – OBJAVA

V četrtek, 16. 5., se boste učenci 9. razreda odpravili na zgodovinsko – geografsko ekskurzijo v Posočje. V Kobaridu si boste ogledali Muzej prve svetovne vojne in Kostnico ter spoznavali značilnosti alpskih pokrajin Slovenije.

Učenci z Blejske Dobrave se na avtobusni postaji na Blejski Dobravi zberete ob 6.55 uri. Za ostale učence je zbor ob 7.05 uri pred šolo na Koroški Beli.

S seboj imejte malico in dovolj pijače za ves dan. Vključena bo tudi šolska malica (sendvič, sadje). Učenci, ki kosite v šoli, poskrbite za odjavo kosila.

Vreme bo deževno, zato se oblecite in obujte vremenski napovedi primerno in ne pozabite na topla oblačila, vetrovko in dežnik.

S seboj potrebujete tudi osebni dokument, saj vožnja poteka tudi preko Italije.

Povratek je predviden okoli 18.00 ure.