KULTURNI DAN

V petek, 8. decembra, boste 8. in 9. razredi imeli kulturni dan. V Linhartovi dvorani v Radovljici si boste ogledali slovenski film Šepet metulja. V šolo pridite ob 8.20. Sledila bo priprava na ogled filma po učilnicah, in sicer 8. a pri Zorč, 8. b pri Šterk, 9. a pri Kavčič, 9. b pri Arh. Z vami bosta šli poleg že navedenih še učiteljici Muhar in Operčkal. Po 1. uri in malici v učilnici se boste skupaj odpravili na železniško postajo na Slovenskem Javorniku. Povratek na železniško postajo je predviden ob 14. uri, zato ta dan na kosilo ne boste več mogli in se že vnaprej odjavite. Odvisni smo namreč od voznega reda. Vozači boste šli lahko pred šolo počakat šolski avtobus po 7. šolski uri uri, lahko pa se vnaprej s starši dogovorite za prevoz. Predlagamo, da imate s seboj vodo ali čaj in po potrebi še kak zdrav prigrizek. Ker gre za kulturni dan, se temu primerno oblecite in spoštujte bonton. Vzemite tudi pisalo in podlago za pisanje.

Stroški: vstopnica 4,5 € + 2 € povratna vozovnica