Objava

V petek,27.1.2023, imate učenci sedmih razredov naravoslovni dan. Odpeljali se boste v Velenje in se spustili v rudnik. Spoznali boste delo rudarjev in vpliv premogovništva na okoliško prebivalstvo. Odhod izpred šole bo ob 6.50. Avtobus bo pobiral tudi na postaji Lipce(smer BD) in Blejska Dobrava. Zbor pred šolo je ob 6.45. Tu boste prevzeli šolsko malico. Eno malico boste dobili tudi v rudniku, za več pa poskrbite sami. Imejte dovolj pijače, ker v malico ni vključena. Bodite vremenu primerno obuti in oblečeni. S seboj imejte tudi pisalo, lahko pa tudi kakšen evro, če se boste ustavili na Trojanah in si privoščili krof. Povratek bo okrog 16.00 . Želimo vam obilo novih spoznanj in ne pozabite, da na dnevu dejavnosti veljajo enaka pravila kot v šoli.