Objava

V ponedeljek, 20.6.2022, boste imeli učenci 6. razredov naravoslovni dan. Odpravili se boste v Radovljico na gozdno učno pot.

Odhod izpred šole je ob 7.20 povratek pa do 14.00 ure. Vozači pridete v šolo z avtobusi za preduro.

S seboj imejte dovolj hrane in pijače. Eno malico boste dobili tudi v šoli.  Bodite športno oblečeni in obuti. Zaščitite se pred klopi  in soncem.

V torek, 21.6.2022, boste imeli učenci 7. razredov naravoslovni dan. Odpravili se boste v osrčje snežniških gozdov.

Odhod izpred šole je ob 7.15, povratek pa do 17.00 ure. Vozači pridete v šolo z avtobusi za preduro.

S seboj imejte dovolj hrane in pijače za ves dan. Eno malico boste dobili tudi v šoli.  Bodite športno oblečeni in obuti. Zaščitite se pred klopi  in soncem.

Naravoslovni dan je v povezavi z mladimi varuhi risov, zato ne pozabite na majčke, ki ste jih prejeli.