Otvoritev rastave

Osnovna šola Koroška Bela Jesenice vljudno vabi v četrtek, 12. maja 2022, na otvoritev likovne razstave XIII. TORKARJEVA LIKOVNA KOLONIJA – kontrasti in podelitev dveh Torkarjevih plaket ter priznanj za izbrana dela s strani strokovne komisije.
 Ob 13. uri bomo razstavo slavnostno otvorili in preselili tudi v virtualno galerijo na spletni strani šole Koroška Bela. Hkrati bomo otvorili tudi razstavni prostor Jaka Torkarja.
Na likovni razstavi sodelujejo učenci in njihovi mentorji iz osnovnih šol: OŠ Bistrica, Tržič; OŠ Cirkovce; OŠ Cvetka Golarja, Škofja Loka; OŠ Gorje; OŠ Ivana Groharja, Škofja Loka; OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled; OŠ Koroška Bela; OŠ Josipa Vandota Kranjska Gora; OŠ Križe; OŠ A. T. Linharta Radovljica; OŠ Preserje pri Radomljah; OŠ Prežihovega Voranca Jesenice; OŠ Staneta Žagarja Lipnica; OŠ Toneta Čufarja Jesenice; OŠ Tržič; OŠ Žirovnica in OŠ 16. decembra Mojstrana.
Vljudno vabljeni!