PLESNO ŠPORTNI DAN

V četrtek, 21.4.2022,  bo za  učence od 5. do 9. razreda v šoli organiziran plesno športni dan.

Učenci se boste tekom dopoldneva naučili dveh skupinskih plesov, na koncu pa bo sledil še skupni nastop v telovadnici. Vodili in učili vas bodo plesalci Plesnega studia RITEM iz Kranja.

Vsi učenci pridete v  šolo normalno za prvo šolsko uro in se zberete v učilnicah pri razrednikih. Izjema je 7.a, ki se zbere v učilnici ga.Kavčič in 6.b, ki se zbere v učilnici ga.Vrhovnik Gomboc.

Natančen razpored po učilnicah in urnik poteka celega dne, imate objavljen na oglasni deski.

V šolo pridete ta dan bolj športno oblečeni, obuti pa bodite tako, kot to zahtevamo pri športni vzgoji ( v čiste tenis copate ali šolske copate, neprimerno pa je biti obut v copate, ki se  samo nataknejo).

Učenci, ki ste zaradi zdravstvenih težav  opravičeni športne vzgoje, ta dan normalno pridete v šolo. Ples je namreč dejavnost, ki za nikogar ni prezahtevna in jo boste vsi zmogli .

Ker vemo, da je ples dejavnost, s katero se srečujemo celo naše  življenje je prav, da tudi vi doživite nekaj od tega.

V četrtek torej uživajte, izražajte se z gibom in pokažite, da se v vsakem izmed vas skriva tudi plesna kultura.

K plesnemu ustvarjanju vabljeni tudi razredniki in sorazredniki.

Po končanih plesnih aktivnostih, predvidoma ob 12.uri, greste vsi učenci še z razredniki v svoje razrede, kjer boste uredili klopi in stole v prvotno stanje.

Razpored za kosilo je sledeč:

5.razredi – ob 12.uri

1. in 9. razredi ob 12.15 uri,
  2. in 7.razredi ob 12.30 uri.

Avtobusi  bodo peljali po sledečem razporedu:

Na Blejsko Dobravo :

• ob 13.00 učenci
  • peljeta še avtobusa ob 13:45 in 14:15

Avtobusi v Javorniški Rovt  bodo vozili normalno po voznem redu.

Jutri v  sredo, 20.4. 2022, pa bo plesni dan organiziran za učence od 1.-4 razreda . Vse podrobnosti vam bodo dale vaše razredničarke.