KULTURNI DAN – 7. RAZRED

V torek, 5. 4. 2022, boste imeli učenci 7. razredov kulturni dan. V Ljubljani boste obiskali Hišo eksperimentov in Narodno galerijo.

V šolo pridete ob 8. 20. V jedilnici boste najprej pojedli šolsko malico. Odhod avtobusa v Ljubljano je ob 9. uri, prihod domov pa okoli 15.30.

S seboj imejte dodatno malico in pijačo, potrebujete pa tudi pisalo in mapo.

Spremljevalke na kulturnem dnevu so učiteljice Arh, Muhar, Kleindienst in Operčkal.

Stroški: cca 12 € + prevoz

NARAVOSLOVNI DAN – 9. RAZRED

V torek, 5. 4. 2022, boste imeli učenci 9. razredov naravoslovni dan. Ogledali si boste Reaktorski center v Podgorici in Muzej novejše zgodovine v Ljubljani.

Odhod avtobusa v Ljubljano je ob 7. uri pred šolo in ob 7.10 z Blejske Dobrave. Prihod domov bo okoli 15. ure.

S seboj imejte malico, pisalo in mapo.

Spremljevalke na naravoslovnem dnevu so učiteljice Zorman, Wolf in Vrhovnik Gomboc.

Stroški: 4 € + prevoz

Za vse učence velja, da na dnevih dejavnosti veljajo enaka pravila kot pri pouku. Upoštevajte navodila učiteljic in verjamemo, da boste skupaj preživeli lep dan. Želimo vam veliko novih znanj in spoznanj!