Šolsko tekmovanje iz matematike za Vegovo priznanje in priznanje Kenguru

V četrtek, 17. 3. 2022, je potekalo tekmovanje iz matematike za Vegova in Kenguru priznanja.

V 1. razredu priznanje Kenguru prejmejo: Zala Koblar, Martin Strle, Špela Mulej, Lovro Potočnik, Maks Tavčar, Jakub Tiganj.

V 2. razredu priznanje Kenguru prejmejo: Jošt Pekolj, Nika Zima, Emy Afifi, Lori Medja, Ema Koren, Jaka Ličof.

V 3. razredu priznanje Kenguru prejmejo: Zala Valentina Kristan, Vane Prešern, Amar Sušić, Jakob Leban, Martin Šmid, Amina Civić, Taja Vidic.

V 4. razredu priznanje Kenguru prejmejo: Hana Maček, Loti Lokovšek, Jakob Alič, Ožbej Por Čuk, Hana Operčkal, David Zrnić.

V 5. razredu priznanje Kenguru prejmejo: Nika Kmet, Maja Mulej, Patrik Pogačar, Saša Sterle.

V 6. razredu priznanje Kenguru prejmejo: Julia Slak, Lucija Mišič, Lara Atanasov, Jure Zalokar, Jonas Klarić.

V 7. razredu priznanje Kenguru prejmejo: Maša Ahec, Klara Špendal, Jakob Kisič Štros, Miha Erjavec, Ema Pernuš, Lan Pekolj.

V 8. razredu bronasto Vegovo priznanje prejmejo: Gaia Pihler, Žiga Cuznar, Katja Peterman Pogačnik, Nika Čop.

V 9. razredu bronasto Vegovo priznanje prejmejo: Ana Račič, Maja Erjavec, Šimen Škufca, Jana Čušin, Hana Nušinović, Katarina Žuber, Hana Terezija Hlede, Uroš Černe.

V nadaljnje tekmovanje so se uvrstili: Julia Slak, Ana Račič, Maja Erjavec, Šimen Škufca.

Vsem prejemnikom priznanj čestitamo!