MALE SIVE CELICE

1. 12. 2021 bo ob 9.50 na 1. programu TV Slovenija oddaja Male sive celice, v kateri tekmuje ekipa naše šole. Vabljeni k ogledu!

V 9. oddaji za napetost poskrbijo Ana, Lana in Ožbej iz OŠ Koroška Bela Jesenice (rumeni) ter Alen, Vedad in Žiga iz OŠ Frana Roša Celje (vijolični). Izostren sluh jim pomaga pri igranju v orkestru, prebijejo se čez gorske prelaze, znanje pa jih ponese tudi na Luno. In čeprav jih rahlo opeče sonce, dirke za osmino finala ne ustavijo niti mostovi iz papirja in ne vrtljaji avtomobilskega motorja. Kdo ima počasnejše prste v kvizu in kdo pri sestavljanju lončkov, kjer tekmujeta Osnovni šoli Nove Jarše (Albert, Amar, Eva) ter Sveti Jurij ob Ščavnici (Manja, Kristjan, David), pa v oddaji Male sive celice.