TEHNIŠKI DAN

Jutri, v sredo, 17. 11., boste imeli tehniški dan: Tradicionalni slovenski zajtrk ter Vzpodbudno in varno učno okolje. Vsi učenci v šolo pridete ob 8.20. Predure odpadejo.

Prvi dve šolski uri bomo posvetili pomenu zajtrka in povezanim aktivnostim. Od 10.00 do 12.45 bodo potekale delavnice za zagotavljanje varnega in spodbudnega učnega okolja. Vmes se bomo ob 11.00 vsi povezali na ZOOM, kjer bomo v šolsko skupnost sprejeli prvošolčke, pozdravil pa nas bo direktor Klinike Golnik dr. Aleš Rozman, ki je osnovno šolo obiskoval pri nas. Predstavnica TNP-ja bo naši šoli predala certifikat, ki smo ga prejeli kot ena izmed najbolj aktivnih šol v skupnosti Biosfernega območja Julijske Alpe.

Razredna stopnja naj gre na kosilo po običajnem razporedu, 6. in 7. razred ob 12.45, 8. in 9. razred pa ob 13.00. Vozači gredo na kosilo ob 12.45.