Objava 9. 11. 2021

Spoštovani starši,

na skupnem sestanku za starše ob začetku šolskega leta smo vam predstavili projekt SloFit, ki vam, staršem, omogoča vpogled v rezultate meritev za športno-vzgojni karton. Projekt omogoča, da starši dobite povratne informacije o rezultatih in hkrati analizo telesnega in gibalnega stanja vašega otroka. Če vas zanima, kakšne rezultate glede na vrstnike iz cele Slovenije je oziroma bo dosegel vaš otrok, izpolnite soglasje v priponki. S soglasjem nam dovoljujete, da vaš elektronski naslov, ki ga v šoli že uporabljamo za obveščanje, posredujemo Fakulteti za šport. Strokovnjaki z omenjene fakultete izvajajo analize rezultatov. Staršem, ki boste poslali soglasje, bodo poslali vabilo za registracijo na spletni strani moj.slofit.org. Na tej strani dobite vse podatke, povezane z meritvami za športno-vzgojni karton in tudi podatke o telesnem in gibalnem stanju vašega otroka.

Soglasje lahko vaš otrok prinese v šolo in odda razredniku, pošljete ga lahko tudi na elektronski naslov ales.osljak@oskoroskabela.si. Če bi se želeli dodatno pogovoriti o projektu, se lahko oglasite pri meni na govorilnih urah ali mi pošljete elektronsko sporočilo (v modulu Komunikacija v eAsistentu ali na zgoraj napisan elektronski naslov).

Prijazen pozdrav,

Aleš Ošljak, učitelj športa