Objava 24. 9. 2021

26. septembra praznujemo Evropski dan jezikov.

Na naši šoli že tradicionalno organiziramo različne dejavnosti, s katerimi obeležimo evropsko jezikovno raznolikost.

Letos bomo praznovanje jezikovne raznolikosti povezali z Mednarodnim letom sadja in zelenjave. Tako se boste učenci predmetne stopnje v naslednjem tednu pomerili v prepoznavanju sadja in zelenjave ter znanju jezikov. Potegovali se boste za častni naziv Naj jezikavi razred. Navodila in urnik tekmovanja ste že dobili in verjamemo, da boste pokazali veliko spretnosti in znanja.

V okviru Sheme šolskega sadja in zelenjave boste pri malici vsak dan dobili različne vrste sadja in zelenjave, da boste zdravi in fit.

Na šolski spletni strani najdete povezavo do nagradnega kviza. Rešite ga in oddajte svoje odgovore. V petek bomo izžrebali srečnega nagrajenca, ki ga čaka lepa nagrada.

Povezava: https://forms.gle/Ynnz4eGtTEy1WSEJ6

Da pa bomo poskrbeli tudi za kulturo, boste vsak dan slišali objavo na temo Minutka za jezik, sadje in zelenjavo.

Vse o dogajanju v naslednjem tednu si lahko preberete na panoju v jedilnici in na šolski spletni strani.

Želimo vam prijeten in jezikav teden!