Športni dan 10. 9. 2021

V PETEK, 10.septembra,  boste učenci 6.,7. in 9.razreda imeli športni dan.

Glede na dane razmere bomo  tudi to leto  pohode nekoliko prilagodili. Pohoda  ne boste izbrali po težavnosti, ampak bo vsak razred odšel v svojo smer : 6.razredi izpred šole na Katarino, 7. razredi v Završnico, 9. razredi pa na Valvazor.

VSI učenci, vključno z Blejsko Dobravo, pridete v šolo ob 8.20 uri in se zberete na naslednjih mestih:

– 6.r pred šolo,

– 7.razredi pri vhodu ob jedilnici,

– 9.razredi na šolskem igrišču (na igrišče dostopate s strani trgovine in vrtca, ker se mimo šole ne da).

V šolo pridite  oblečeni v  primerna športna oblačila . Ne pozabite , da je zjutraj lahko hladno, zato so dolga rokava  obvezna.

Ker pohodi ne bodo izvedeni v sredogorje, ste tokrat lahko obuti v športne copate, ki pa naj imajo čim bolj grob podplat. Seveda  je planinska obutev  dobrodošla, predvsem to velja za 9.razrede, ki se podajate po malenkost strmejši poti.

Na pohod vzemite nekaj svoje malice in upoštevajte, da v nahrbtnik sodi le zdrava malica brez raznih čipsov in drugih slanih prigrizkov. S seboj imejte  sendvič,  morda kašen sadež  in seveda  dovolj  ne presladke pijače.