Letošnje leto je Torkarjeva likovna kolonija potekala na daljavo. Učenci OŠ Koroška Bela so jo pod mentorstvom Katje Operčkal izvedli v naravi in uživali v sproščenem likovnem ustvarjanju na prostem.
V četrtek, 24. 6. 2021, bo na spletni strani šole objavljena spletna razstava izdelkov, ki so jih poslali učenci in njihovi mentorji sodelujočih šol iz Slovenije. Prav tako bomo v četrtek podelili dve Torkarjevi plaketi za dve deli, ki ju bo izbrala strokovna komisija.
Tokrat je potekala že 12. tradicionalna likovna kolonija za osnovnošolce na OŠ Koroška Bela. Že od samega začetka se na vsaki koloniji podeli dve Torkarjevi plaketi.
Likovna dela si boste lahko ogledali tudi na oknih stare šole. Vljudno vabljeni!