Tekmovanje poteka po spletu preko računalnika in je samodejno vrednoteno. Tekmovalec ima za reševanje nalog na voljo 35 minut. V primeru, da se učenci in dijaki vrnete v šolske klopi, lahko tekmovanje izvedemo tudi v času pouka (zato je časovna omejitev prilagojena eni šolski uri). Tekmovanje bomo izvedli tudi v primeru šolanja na daljavo.

Tekmovalci tekmujejo v naslednjih kategorijah:

• 4.-6. razred OŠ – začetniki
  • 4.-6. razred OŠ – napredni
  • 7.-9. razred OŠ – začetniki
  • 7.-9. razred OŠ – napredni

Tekmovali boste v kategoriji začetniki, kdor bi pa izjemoma želel tekmovati v skupini napredni, se bomo individualno dogovorili.

Najkasneje do torka, 19. januarja 2021, se prijavite v forumu.

Uporabniška imena in gesla za tekmovanjee boste prejeli po elektronski pošti predvidoma v sredo, 27. januarja 2021.  Uporabniška imena so vezana na kategorijo – torej z določenim uporabniškim imenom bo lahko tekmovalec tekmoval le v izbrani kategoriji.

PRIJAVA

Prijavi se v SPLETNI UČILNICI/RAČUNALNIŠKO TEKMOVANJE/FORUMU – PRIJAVA (zgoraj) v temi, kjer je tvoj razred.

Ker tekmovanje izvajamo privč, poskusno vas prosim za razumevanje in potrpežljivost.