Učenci naše šole so se v okviru šolske skupnosti in Prostovoljske skupine Ježki pridružili akciji » Pošljimo nasmeh«.

Akcijo organizira Sekcija študentov zdravstvene nege in babištva in Zveze medicine Slovenije.
Študenti, ki se v drugem valu epidemije vključujejo v delo, v slovenskih domovih za starejše občane opažajo osamljenost, slabo duševno počutje, pomankanje veselja in volje med starostniki.
Študenti so se spomnili na otroke in njihovo ljubezen, ki ima moč, da prav vsakemu nariše nasmeh na obraz.
Tako so tudi otroci z naše šole narisali risbice, napisali lepe misli in voščila, s katerimi bodo starostnikom dali vedeti, da niso sami in da mislimo nanje.
Nekaj izdelkov nastalih v okviru projekta objavljamo na spletni strani.
Zahvaljujemo se vsem učencem in učenkam in tudi staršem, ki ste sodelovali in pomagali soustvarjati izdelke s pozitivnimi sporočili in v dober namen.