Danes v torek ob 15. uri vabljeni na trening atletike v veliko telovadnico.

V četrtek se bodo začele plesne vaje pri vaditeljici Mojci Svetina v mali telovadnici. Učenci prvih treh razredov se zberete ob 13:35, učenci od četrtega do devetega razreda pa ob 14:35. O nadaljnjih vajah se boste dogovorili z vaditeljico.

Tudi letos se naša šola pridružuje aktivnostim, ki potekajo v občini in v državi ob Tednu vseživljenjskega učenja 2020.

Aktivnosti letos potekajo v terminu od 9. septembra do 4. oktobra.

O aktivnostih na šoli vas bomo obveščali preko plakata v šolski avli in preko objave.

V tem tednu bomo vsak dan tudi prebrali, kako so o vseživljenjskem učenju razmišljali naši učenci.

Lana pravi takole:

Učimo se vse življenje, od rojstva do smrti. Najprej se naučimo govoriti in hoditi. Pozneje gremo v osnovno šolo, srednjo šolo in nato v službo. Ne moremo se nehati učiti.