V preteklih mesecih smo s pomočjo nesebičnih donatorjev, praktično brez stroškov, uspeli prenoviti pročelje naše šole, ki ga je močno načel zob časa. Podjetje Slikopleskarstvo Čufer je obnovilo in prepleskalo omet ter zbrusilo in prebarvalo okna. S pomočjo podjetja Oblikovanje Damijan design smo zamenjali dotrajano oglasno desko. Stojalo za kolesa in skiroje nam bo po zaključku menjave strešne kritine vgradilo podjetje K.O.V. Vhodna vrata nam je uspelo prenovili s pomočjo prijave na natečaj podjetja Merkur »Za lepšo šolo« in našega bivšega učenca Gabra Šebjaniča, ki je vrata obrusil. Na pročelje smo izobesili tudi ličen plakat, ki so ga izdelali učenci izbirnega predmeta nemščina v povezavi z nadarjenimi učenci na umetniškem področju in z njim zastopali OŠ Koroška Bela, občino Jesenice in Slovenijo na mednarodnem projektu »Bilder am Eis« na jezeru Weissensee, nad Šmohorjem v Avstriji.

Izobesili pa smo tudi novo zastavo, ki hitro dotraja, saj se okrog droga, na katerem visi, ovija in posledično hitreje poškoduje. V kolikor bi se našel kak dobrotnik, ki bi nam bil pripravljen izdelati drog, okoli katerega se zastava ne bo navijala, se za uslugo močno priporočamo.