Dragi učenci, starši, stari starši, učitelji, dragi vsi!

Povežimo se in stopimo skupaj!

Povej prijatelju, da misliš nanj, da mu želiš le najboljše in da mu pošiljaš upanje.

Povej to celemu svetu.

Kako?

Pošlji v svet metulja upanja.

Metulj na tvojem oknu ali balkonu bo pozdravil in razveselil tvoje prijatelje, znance, sošolce, učitelje in cel svet!

Prinesel jim bo upanje in tvoje pozdrave!

Si za? Skupaj zmoremo!

Kako ga izdelati, si lahko ogledaš tej povezavi in na prispevku na posnetku.

OBJAVLJAMO FOTOGRAFIJE METULJEV, KI STE NAM JIH POSREDOVALI.

Ekipa 5.a razreda pod mentorstvom razredničarke Zlate je poslala zbrane metulje vseh svojih predstavnikov. BRAVO 5.a!

Metulji 5.a.

Žana Mulalić iz 5. razreda in njena metulja nas spodbujajo naj zdržimo še malo in ostanemo doma.

Metulja so izobesili tudi v družini Taja Hodžića iz 3. razreda.

Učiteljica Romana je kot razredničarka izdelala metulja za vsakega izmed svojih učencev.

Neža Ulčar iz 4.a razreda svoje metulje pred snegom čuva v stanovanju.

Prve metulje so nam poslale Zoja Markovič iz 8.r, Lana Sterle Svast iz 5.r ter učiteljici Barbara Ahačič in Božena Oblak.

Na balkonu družine Dabižljević je tudi pristal metulj upanja.

Metulji so pristali tudi na oknih naše šole 🙂

Bili smo tako vizionarski, da smo metulje na okna nalepili že pred zaprtjem šole.