Ob odredbi o prepovedi zbiranja v vzgojno – izobraževalnih zavodih nas je sprememba načina šolskega dela vse skupaj, učitelje in učence močno presenetila. Za spremembo načina dela smo se morali odločiti v trenutku. Povezali smo se na daljavo, za tako obliko dela pa je potrebna tudi ustrezna IKT oprema. V nekaterih družinah primerne opreme niso imeli, zato smo v šoli učencem iz teh družin izdali računalnike, ki jih trenutno ne uporabljamo. Teh pa ni bilo dovolj.

Na pomoč so nam priskočili v podjetju PALISADA SISTEMI D.O.O. z Most pri Žirovnici, ki je v sodelovanju z drugimi donatorji ter podjetjem REDIT D.O.O. poskrbelo tudi za ustrezno programsko opremo in pripravo računalnikov za uporabo.

Z BESEDAMI SE DONATORJEM NE MOREMO ZAHVALITI ZA TAKO PLEMENITO POTEZO. DELO JE NAŠIM UČENCEM SEDAJ MOČNO OLAJŠANO IN SVOJE IZDELKE ŽE PRIDNO POŠILJAJO UČITELJEM.