Radi bi vas spomnili, da si morate pred začetkom ure v računalnici učenci in učitelji temeljito umiti roke. To pravilo je zapisano tudi na tabli med pravili obnašanja v računalniški učilnici. To lahko naredite tudi spotoma v sanitarijah, da ne traja predolgo.

V ponedeljek, 9. 3., se boste učenci devetega razreda odpravili na naravoslovno – geografsko ekskurzijo na slovensko Obalo.

Ogledali si boste Luko Koper, Škocjanski zatok, školjčišče v Ankaranu ter kraško jamo Dimnice.

Pred šolo se zberete ob 6.50 uri, odhod izpred šole je predviden ob 7.00 uri.

Avtobus bo peljal tudi na Blejsko Dobravo (odhod iz Blejske Dobrave bo predvidoma ob 7.10 uri).

Večina aktivnosti bo potekala v obliki terenskega raziskovanja, zato se oblecite in obujte dejavnosti primerno (pohodna obutev, primerna tudi za spust v jamo).

Ne pozabite na topla oblačila, vetrovko in dežnik.

Potrebujete veljaven osebni dokument, baterijsko svetilko, pisala in podlogo za pisanje.

S seboj imejte malico in dovolj pijače za ves dan. S seboj boste vzeli tudi šolsko malico.

Povratek je predviden okrog 18.00 ure.

Strošek naravoslovnega dne je 6,3 € / učenca + prevoz.