Jutri, v sredo, imajo učenci 8. razredov tehniški dan. Ogledali si bodo Srednjo šolo Jesenice in Gornjesavski muzej. Ob 7.30 se zberite v avli šole, kjer boste dobili malico. Učenci, ki nimate avtobusne karte, imejte s seboj 1,3€ za povratno vožnjo. V šolo se bomo vrnili do 12.45.

Učenke in učenci devetih razredov, jutri,  4. 3. 2020, je  rok za posredovanje prijave za opravljanje preizkusa nadarjenosti v srednjih šolah, kjer je to dodatni pogoj za vpis. Obrazec je na spletni strani Ministrstva za šolstvo in šport. Natisnete in pošljete ga sami. Pazite tudi na v Razpisu za vpis v srednje šole objavljene datume za opravljanje preizkusa posebnih nadarjenosti. Opravljanje preizkusa velja samo na tisti šoli, kjer ga opravljate.

Prav tako morate do jutri, 4. 3. 2020, oddati vsa potrdila tisti, ki se boste vpisali v gimnazijo športni oddelek, tudi tisti, ki boste v ta program prenašali prijave v prenosnem roku ali bi ta program izbrali v 2. krogu izbirnega postopka.

Dodatne informacije in pomoč dobite pri šolski svetovalni delavki.