Spoštovani!

V soboto, 7. 3. 2020, je minister za zdravje izdal prepoved organizacije prireditev v zaprtih prostorih, na katerih naj bi se zbralo več kot 500 ljudi, in priporočilo, naj tudi organizatorji prireditev z manjšim številom ljudi premislijo o smiselnosti izpeljave.

Po posvetovanju z ministrstvom smo se posledično odločili, da dobrodelni koncert »Z roko v roki«, ki smo ga načrtovali za četrtek, 12. marca 2020, prestavimo.

O novem datumu izvedbe boste obveščeni takoj, ko ga bomo določili. Vsem, ki ste vstopnice že kupili, sporočamo, da jih shranite, saj koncerta ne bomo odpovedali, ampak le prestaviti.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

Rok Pekolj, ravnatelj

Spoštovani!

Letos znova prirejamo dobrodelni koncert, tokrat z naslovom Z roko v roki.

Z zbranimi sredstvi želimo zaključiti projekt obnove dotrajanih oken. Nastopilo bo veliko naših učencev, program pa bodo obogatili posebni gostje, večinoma nekdanji učenci naše šole.

Vstopnice bodo na voljo od ponedeljka, 2. marca, v tajništvu šole.

Vljudno vabljeni, da z nami preživite prijeten gregorjev večer in hkrati pomagate pri ureditvi naše šole.

Posebni gost bo Omar Naber.

Še filmsko vabilo