Jutri, v torek, bo v duhu pustnih norčij pouk rahlo prilagojen.

Pričel se bo s prvo uro ob 7.30 in bo potekal do 11.30, ko se bo končala 5. ura.Odmorov ne bo, 6. uro pa bo pouk potekal normalno. Malica za razredno stopnjo bo ob 9. uri, za predmetno pa ob 9.45. Med 11.30 in 12.45 uro bo v telovadnici pustni ples v organizaciji devetošolcev. Želimo, da se v čim večjem številu potrudite z lastnimi izdelanimi maskami in da pri tem  uporabite vso svojo domišljijo. Najboljše maske bodo tudi nagrajene. Hkrati vas devetošolci v telovadnici vabijo na sladke prigrizke v obliki palačink in pustnih mišk, poskrbeli pa bodo tudi, da se boste lahko odžejali s cedevito. Vse omenjeno vam bodo ponudili za simboličnih 50 centov. Želimo vam veliko zabave in lepo pustno rajanje.

Kdor ni ljubitelj pustovanja, si lahko ogleda poučen film oziroma risanko. Učenci predmetne stopnje bodo v učilnici fizike, učenci razredne stopnje pa v učilnici 2. b. Med ogledom filma in pustnim rajanjem ni prehajanja. Kosilo bo od 12.45 dalje, najprej za vozače, ki nimajo šeste ure.

V tem tednu odpadejo ure nogometa in odbojke pri učiteljici Šorn.