Spoštovani starši, šolo v naravi bomo izvedli v načrtovani obliki, kljub temu da vremenske razmere ne omogočajo smučanja na smučišču Vojsko. Nastanjeni bomo v CŠOD Vojsko, smučali pa v ponedeljek, sredo in petek na smučišču Cerkno. V torek in četrtek bomo izvajali dejavnosti po programu v CŠOD Vojsko.Otroci morajo priti v ponedeljek, 24. februarja, pred šolo najkasneje ob 7.15 (da bomo lahko odšli ob 7.30) oblečeni v smučarska oblačila, pripravljeno naj imajo tudi ostalo smučarsko opremo(čelada, smuči, palice, smučarske čevlje). Malico za prvi dan naj imajo s seboj, kot smo govorili na sestanku. Na smučišču imamo organizirano prehrano. Prosimo vas, da obvestite vaše otroke,katere prosimo, da ta navodila čimprej povejo čim več sošolcem. Če imate kakšno vprašanje, ga pošljite na elektronski naslov ales.osljak@oskoroskabela.si. Na ta naslov pošljite tudi potrdilo, da ste prejeli ta navodila.