V četrtek, 30. 1. 2020, boste imeli učenci 9. razreda kulturni dan. V Ljubljani si boste v Kinodvoru ogledali film Kolonija: Mularija. Ogledu filma bo sledil tudi pogovor.

Učenci pridete v šolo ob 9. uri. Vozači pridete v šolo s šolskim avtobusom in počakate v knjižnici.

Najprej boste imeli malico v jedilnici, ob 9.30 pa se boste z avtobusom odpeljali v Ljubljano. Film s pogovorom bo trajal od 11.00 do 13.40. Domov boste prišli okoli 14.30.

Ker gre za obisk kulturne ustanove, bi vas radi spomnili na primerno vedenje, primerna oblačila in na upoštevanje navodil učiteljic spremljevalk. Če ne boste upoštevali bontona na kulturnih prireditvah, bodo za vas v šoli organizirane nadomestne vsebine.

Želimo vam prijeten dan!

Samo na spletni strani:

Spremljevalke na kulturnem dnevu: učiteljice Urša Prša, Sanda Zupan in Katja Operčkal

Stroški: Ogled filma s pogovorom je brezplačen, učenci plačajo le stroške prevoza.