Učenke in učenci devetih razredov, na spletni strani Ministrstva za šolstvo in šport je objavljen Razpis za vpis v srednje šole.  Razpis najhitreje odprete tako, da v iskalnik napišete Ministrstvo za šolstvo in šport – Vpis v srednje šole. Odpre se vam stran Vpis v srednje šole – na desni strani v kazalu odprete Vpis v srednje šole 2020/21 – odprete prilogo 1, kjer je objavljen razpis za vpis v programe srednješolskega izobraževanja.

Razpis preglejte, prav tako ostala objavljena gradiva.

Konec tedna, 25. in 26. 1. 2020, bo na gospodarskem razstavišču v Ljubljani »Informativa – sejem izobraževanja in poklicev«. Vabljeni, da ga skupaj s starši obiščete. Program si lahko pogledate na spletni strani oz. vzamete zloženke na oglasnih mestih.

Informativni dan  v srednjih šolah bo v februarju, pred informativnim dnem bo roditeljski sestanek za starše učencev/k devetih razredov.