Učenci in učenke devetih razredov, spremljajte informacije na oglasni deski v avli in pred pisarno šolske svetovalne delavke, kjer najdete informacije o dnevih odprtih vrat v srednjih šolah in druge informacije, ki vam bodo v pomoč pri iskanju ustrezne srednje šole.

Opozorili bi vas na naslednje dogodke:

»Postani naš dijak za en dan« na Gimnaziji Franceta Prešerna Kranj. Dogodek bo 30. 1. ob 8.20.

Srednja šola za oblikovanje in fotografijo v Ljubljani v času zimskih počitnic organizira pripravo na sprejemni izpit 21. in 28. februarja.

Škofijska klasična gimnazija 25. 1. od 9. do 13. ure organizira dan odprtih vrat.

Gimnazija Antona Aškerca Ljubljana 28. 1. ob 8. 30 organizira dan odprtih vrat.

Gimnazija Želimlje 18. 1. ob 10. uri organizira dan odprtih vrat.

Vabljeni na Informativo – Sejem izobraževanja in poklicev  ̶  24. In 25. 1. v Ljubljani na Gospodarskem razstavišču.

Več informacij dobite pri šolski svetovalni delavki oz. si jih preberite na vabilih in plakatih.