»DOKAZILA O ZAKLJUČKU DEL

V preteklem letu smo izvedli akcijo zbiranja sredstev za menjavo dotrajanih oken na Osnovni šoli Koroška Bela Jesenice.

Naleteli smo na velikodušen odziv. Z donacijami smo na šoli zamenjali okna kar v 10 učilnicah in 6 kabinetih. Celotna investicija je bila vredna okoli 52.000,00 EUR. Na tolikšno vsoto zbranih sredstev v obdobju, ko smo pripravljali akcijo, nismo upali niti pomisliti.

Iskrena hvala vsem, ki ste nam donirali sredstva, se udeležili dobrodelnega koncerta, ali na kakršenkoli način pomagali pri zbiranju sredstev, četudi so bile to samo besede podpore in razumevanja. Na tej povezavi si lahko ogledate fotografije naših novih oken. Nekatera so že pisano okrašena, kot smo si jih zamislili na risbicah, pripetih k vabilom na naš dobrodelni koncert.

Iskreno se vam zahvaljujemo za vaš prispevek, s katerim ste našim učencem omogočili prijetnejše pogoje za delo.

Naj vam ob tej priložnosti zaželimo še, da si boste v prihajajočih prazničnih dneh lahko vzeli čas za srečo in mir ter soustvarjanje lepih trenutkov.

V imenu učencev in zaposlenih na OŠ Koroška Bela Jesenice,

Rok Pekolj, ravnatelj«