V torek in sredo zaradi zasedonosti telovadnice odpade odbojka pri učiteljici Šorn.

Učenci in učenke devetih in osmih razredov priporočamo vam, da v četrtek 28. 11. 2019 ob »Dnevu odprtih vrat slovenskega gospodarstva«  ob 16. 30 uri obiščete eno izmed podjetij, ki vas zanima. Na Dan odprtih vrat se prijavite po navodilih na letaku, ki ste ga prejeli vsi učenci devetega razreda. Učenci osmega razreda te podatke najdete na plakatu v šolski avli oz. prek spletne strani: www.odkrij svojtalent.si.Obisk vam priporočamo, da v praksi spoznate delodajalce, poklice in ljudi, ki te poklice že opravljajo in da se lažje odločite kam naprej.
Učenci so našli: sivo nalivno pero, ključe z obeskom srce in modro kroglico. Našteto dobite pri šolski svetovalni delavki.