Učenci so našli ključ na oranžni vrvici in napisom »Gardelend«, ključ na rdeči vrvici z napisom Gimnazija Jesenice 70 let, ter ključe z obeskom srček . Našteto dobite pri šolski svetovalni delavki.
Na mladinski državni razstavi fotografij je Hana Hlede prejela diplomo za svojo fotografijo. Neja Berguš, Zala Jenkole. Ana Kmet, Jakob Dijak, Matevž Dijak in Matevž Zupančič pa so imeli kar nekaj fotografij razstavljenih na razstavi. Iskrene čestitke vsem učencem.
Danes so skupne popoldanske govorilne ure. Potekali bodo tudi roditeljski sestanki, in sicer za prvošolce v predavalnici ter za četrtošolce v učilnici 4. a.
Do konca tedna bosta odsotni učiteljici Razingar in Žerovnik, zato vse njune interesne dejavnosti odpadejo.