Jutri, v torek, 12. 11. 2019, bo potekalo šolsko Cankarjevo tekmovanje iz znanja slovenščine. Tekmovanje za 6.-9. razred bo ob 13. uri, v učilnici SLO1.
Učenci, ki se boste jutri udeležili delavnic na Gimnaziji Jesenice, se zberete na avtobusni postaji pred trgovino ob 7.40. S seboj imejte 2 x 1,3 evra za avtobusno vozovnico.
Lahko vas pred gimnazijo pripeljejo starši. Tam bodite ob 7.55.
Ta četrtek, 14. novembra, bo za 9. razrede potekalo šolsko tekmovanje iz angleščine. Tekmovanje se začne 5. šolsko uro in traja 60 minut.
Prijavljeni učenci po 4. uri pridite v učilnico za nemščino. S seboj imejte nalivno pero ali moder kemični svinčnik. Želimo vam veliko uspeha pri reševanju nalog.
Prihodnji teden bomo na šoli izvedli šolsko računalniško tekmovanje Bober.
Učencem ki obiskujete katerikoli predmet v zvezi z računalništvom oz interesno dejavnost, se ni potrebno prijaviti. Ostali učenci, ki bi želeli tekmovati, se prijavite danes po 4. uri (ob 12.00) v učilnici računalništva.