ZBOR:

Učenci s Koroške Bele in Javorniškega Rovta : 8.20 pred šolo( Iz Rovt vam starši ta dan lahko kolesa z avti dostavijo v šolo )

Učenci z Javornika: 8.20 na makadamskem parkirišču za garažami pred mostom čez Savo

Učenci z Blejske Dobrave: 8.20 na križišču pri vhodu v Sumido

Lipce: 8.30 na peščeni poti za avtobusno postajo v smeri Jesenic

OBVEZNA OPREMA:

– brezhibno delujoče kolo in čelada (skupaj s starši  preverite zavore, menjalnik, verigo, napolnjenost gum)

– športna oblačila in obutev (hlače naj v spodnjem delu hlačnic ne bodo preširoke)

– nahrbtnik, vetrovka, rezervna majica

– malica in dovolj ne presladke pijače

VARNOST:

Na zbirnih mestih vas bodo čakali učitelji spremljevalci, vaša naloga pa je, da se  primerno obnašate in z vožnjo s kolesi ne silite v nevarnost. V kolikor boste navodilom navkljub počeli kaj nespametnega   ali ne boste prišli z ustrezno opremo, vas bomo primorani pustiti v šoli, kjer boste pod nadzorom dežurnih učiteljev opravili druge vsebine.

Napotke za varno vožnjo v skupini boste dobili pred odhodom.

Povratek je predviden do 13.ure.

Kdor v sredo ne bo šel nazaj v šolo na kosilo, naj se ne pozabi odjaviti!

Želimo vam lep kolesarski dan !

učitelji športa