Ne pozabite, da ta dan veljajo enaka pravila kot v šoli.

Bodite aktivnostim in vremenu primerno oblečeni in obuti. Spremljajte vremensko napoved in v primeru dežja obvezno vzemite dežnik.

Šolske malice ta dan ne bo, zato sami poskrbite, da ne boste lačni in žejni. S seboj vzemite dovolj hrane in pijače za ves dan.

Če vam je na avtobusu rado slabo, se usedite bolj spredaj in pred odhodom popijte tableto proti slabosti.

Vsi potrebujete trdo podlago za pisanje in pisalo.

Vsi potrebujete masko, saj je v zaprtih prostorih obvezna (avtobus, muzej). Poskrbite za svojo varnost in tudi varnost drugih, da bomo lahko še kam šli.

Upoštevajte navodila spremljevalcev in se imejte lepo. Želimo vam obilo novih spoznanj.

6. 10. 2020

6. razred: Prekmurje

Ob 7.30 zbor pred šolo, ob 7.40 odhod izpred šole (vozači pridete v šolo z avtobusom za preduro). Povratek je predviden med 19.00 in 19.30.

9. razred: Rašica–grad Snežnik–Cerkniško jezero

Ob 6.50 zbor pred šolo, ob 7.00 odhod izpred šole. Učenci z Blejske Dobrave in Kočne počakate na Blejski Dobravi ob 7.10.  Prihod domov med 18.30 in 19.00.

7. 10. 2020

7. razred: Prekmurje

8. razred: Posočje

Ob 6.50 zbor pred šolo, ob 7.00 odhod izpred šole. Učenci z Blejske Dobrave in Kočne počakate na Blejski Dobravi ob 7.10. Prihod domov okrog 19.00. Ker bomo potovali čez Italijo, potrebujete tudi veljavno osebno izkaznico ali potni list.