DAN SODELOVANJA S KRAJEVNO SKUPNOSTJO

V četrtek, 11. aprila 2024,  smo prostovoljci z OŠ Koroška Bela Jesenice, družbe Sij Acroni in Hokejskega kluba Jesenice ponovno združili moči in urejali okolico šole. Obrezali smo grmovje, pograbili listje, opleli atletsko stezo, prestavili ograjo okoli učnega čebelnjaka in jo utrdili,  presadili rastline v šolski avli, nasuli pesek na del atletske steze, počistili del notranjosti stoletne šole ter pregledali in sortirali pozabljena oblačila.

Gre za Dan sodelovanja z lokalno skupnostjo, katere pobudnik je družba sij Acroni in je letos potekala že petič. Že v preteklih letih smo na ta način s skupnimi močmi marsikaj uredili in prepričana sem, da bomo v prihodnjih letih z našo zgodbo še nadaljevali.